ברוך/כה הבא/ה לאתר הקניות של ביג סל,להלן התקנון:


מבוא

אנא קרא את תנאי התקנון זה בעיון רב. תקנון זה מהווה הסכם בינך לבין ביג סל לכל דבר ועניין.
כל האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

1      רשאים להשתתף במכירה בני 18 ומעלה אשר קיים ברשותם תעודת זהות כרטיס אשראי תקף בישראל של אחת מחברות האשראי ובעלי כתובת  דוא"ל  אלקטרוני ברשת האינטרנט.

1.1   משמעותה של המילה "פעולה" בתקנון זה הינה - כל פעולה המתבצעת לשם קניית מוצר/ים או שירות/ים המוצעים למכירה בזירת המכירות.

1.2   לביצוע פעולה בזירת המכירות רשאי כל משתמש שברשותו כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל כדין, ותקף ביום ביצוע הפעולה. ביצוע פעולות בזירת המכירות, בירורים ופעולות אחרות, ניתן לבצע גם באמצעות הטלפון.

1.3   אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.  על מנת שתוכל לרכוש מוצרים באתר ביג סל הינך נדרש למלא את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, כתובת, ישוב, טלפון, דואר אלקטרוני, תעודת זהות ופרטי כרטיס האשראי.ללא פרטים אלו לא תוכל להשתתף במכירות באתר.


הזמנת מוצרים ו/או שירותים

2     העסקאות באתר מאובטחות בטכנולוגית SSL, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום אבטחת מידע. על ידי שימוש בטכנולוגיה זו המידע בדבר הפרטים האישיים בכלל ופרטי כרטיס האשראי בפרט, מוצפנים ומאובטחים.

2.1   אתר קניות מאפשר לגולשי הציבור לרכוש מוצרים שונים המובאים למכירה באתר בצורה קלה נוחה ויעילה.

2.2   המוצרים הנמכרים באתר מיובאים על ידי מיטב היצרנים הספקים והסיטונאים בארץ ובעולם אשר מציעים למכירה במגוון אפשרויות.

מכירה רגילה

  3.  ליד כל מוצר מופיע תיאור קצר ותמציתי של המוצר, הנמסר באחריותו הבלעדית של הספק, מחירו ההתחלתי של המוצר, מדרגות המחיר והמועדים בהם המוצר ניתן לרכישה בשיטת המכירה.

3.1  מחיר המוצר או השירות כפי שמופיע בעמוד המכירה, הינו המחיר כפי שמוצע על ידי הספק. מחירים אלה אינם משקפים בהכרח את המחיר הנמוך ביותר בשוק, ובאחריות המזמין לבדוק ולערוך השוואת מחירים.

3.2  אתר קניות  ביג סלאינו הספק הראשי של מרבית המוצרים הנמכרים באתר, אך אנו דורשים מספקנו למסור מידע אמין, עדכני ולעמוד בתנאי האספקה והאחריות.

3.3  המוצרים המוצעים למכירה על ידי הספק ביג סל הם באחריותנו המלאה ולכן אנו מתחייבים שהמידע המפורסם בנוגע למכירות אלו הוא מידע אמין, כמו כן, אנו מתחייבים לעמוד בתנאי האספקה והאחריות (לחצי שנה) אלא אם ציון אחרת בדפי המכירה בנוגע לאחריות המוצר.


תהליך ההזמנה

4.1  על מנת שתוכל לרכוש מוצרים באתר קניות ביג סל הינך נדרש למלא את הפרטים הבאים: שם פרטי,שם משפחה, כתובת, ישוב, טלפון, דואר אלקטרוני, תעודת זהות ופרטי כרטיס האשראי. ללא פרטים אלו לא תוכל להשתתף במכירות באתר. אינך מתחייב למסור פרטים אלו, מסירת הפרטים תלויה ברצונך החופשית בלבד.

4.2  אלא אם זאת לא מסרת פרטים אלו לא תוכל להשתתף במכירות אשר מוצעות באתר.

4.3  אם מסרת פרטים כוזבים בעת ההזמנה לא תהיה אפשרות הספק להבטיח שהמוצר יגיע אליך. מקרה והזנת כוזבים למערכת  תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול אנא מלא את הפרטים מדויקים ועדכניים. הזנת פרטים כוזבים מהווה עברה פלילית לפי הוראות חוק העונשין.

4.4  ביג סל תעשה ככל הנדרש לשמור את המידע הנמסר ולא תעשה בו כל שימוש.

4.5  ביג סל מתחייבת לא להעביר את הפרטים הנמסרים באתר לגוף שלישי אלא מלבד לגופים המורשים לכך להמשך תהליך ביצוע הרכישה.

4.6  ביג סל רשאי לבטל את זכייתך או השתתפותך במכירה בשל הגשת פרטים כוזבים (פרטים שאינם נכונים,חלקיים או פרטים שאינם מדויקים).

4.7  רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה,
תיחשב הצעתך כברת ביצוע. לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי, יפעל הספק בהליכי אספקת המוצרים שזכית.אמצעי התשלום

5     הגשת הצעה במכירה מהווה קנית המוצר. הינך מתחייב בתשלום של מלוא הסכום המוצע עבור המוצר,בתוספת כל תשלום לרבות דמי משלוח (אם לא ציינת את האפשרות לאיסוף עצמי של המוצר או דמי טיפול כמפורט בדף המכירה).

5.1  חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שלך.

5.2  בזמן הגשת הצעה עליך לבחור בין האפשרות לאיסוף עצמי של המוצר או לבין משלוח המוצר אליך. לאחר הגשת הצעה לא תוכל לשנות זאת.

5.3  במשלוח המוצר כל המחירים במכירה כוללים מע"מ על פי דין.

5.4  אם במקרה שחברת כרטיסי אשראי תסרב לכבד את התחייבויותיך לכן תבוטל הזמנתך והמוצר לא יסופק ולכן תחויב בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר/שירות או בסך של 100 ש"ח לפי הזול מביניהם.

5.5  את המוצרים ניתן יהיה לשלוח בכל דרך (דואר רגיל, ודואר רשום) על פי שיקול דעתה של החברה המציעה.

5.6  הלקוח רשאי לאסוף את המוצר ישירות מצוות ביג סל  במועד האיסוף הנקבע וזאת בתיאום מראש עם הצוות,אך ורק אם קיים שירות זה על פי תנאים שהוצגו בדף המכירה. אם בחרת באפשרות של איסוף עצמי של המוצר אליך לאסוף את המוצר ממקום האיסוף הנקבע על ידי החברה תוך 14 ימי עבודה מהרגע המוצר מגיע ולא, תחויב בעמלת אחסון המוצר בסך של 10 שקלים או בשיעור 2% מערך הרכישה, לכל יום נוסף, לפי הגבוה מביניהם.

5.7  מדיניות ההספקה וההובלה נקבעת על ידי הספקים. לספקים קיימת הזכות להודיע כי אין באפשרותו שלהספק להוביל את המוצר לאזורים מסוימים ולכן לא תחויב בדמי משלוח והמוצר יימסר בנקודה אשר תקבע על ידי הספק. מחיר משלוח אשר מפורטים בהצעה אינם כוללים הובלות לקומות גבוהות אשר לא ניתן להגיע באמצעות מעלית או הובלה אשר דורשת אמצעים אחרים מיוחדים או כוח אדם מיוחד.

פרטיות

6      הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת הצעותיך, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של ביג סל . ביג סל לא תעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

ביטול רכישה והחזרת מוצרים

7     ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

7.1  ביטול עסקה יתאפשר עד 14 ימים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם באמצעות הודעה שתישלח בפקס/דוא"ל/דואר.

7.2  דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם ייגבו רק בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי.

7.3  המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי או סביר באריזתו המקורית. יובהר כי לעסק ישנה זכות לתבוע את הצרכן במקרה של הרעה משמעותית בערך המוצר.

7.4  מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה נשלח זה מכבר .דמי המשלוח כלולים בדמי הביטול בשיעור 5 אחוז או 100 ש"ח .בכל המקרים  המפורטים בסעיף זה, ישיב האתר לצרכנים את כספם במלואו.

7.5   נפלה טעות קולמוס חריגה , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

7.6   אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

7.7   במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

7.8   במידה ולא תתקבלנה הצעות לרכישת המוצרים המוצעים באתר.

7.9   הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

7.10 אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון.

7.11 אם אזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות חריגות שלא ניתן היה לצפותן בעת ההזמנה, תימסר על כך הודעה לצרכנים  תוך יום עסקים ויתאפשר לצרכנים לבחור בין מוצר חלופי שווה ערך או השבת הכסף במלואו.

7.12 החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי,לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי.

7.13 בכל תשלום שהוא,יקבל המשתמש את השירות/מוצר אותו רכש באתר בהתאם לתנאים ולכללים המפורסמים באתר ובדף בו מבוצעת הרכישה בפרט. והיה ויבצע המשתמש תשלום בעבור רכישת מוצר/שירות כלשהו באתר ומסיבה כלשהי לא קיבל אותו בהתאם לתנאים ולכללים המופיעים באתר,יזוכה המשתמש בעבור תשלום זה ויקבל את כספו חזרה.

 
         דין ושיפוט

8      הדין החל על הצעותיך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז.

        שאלות ובירורים

9.       לבירורים ולשאלות , ניתן לפנות אל שרות הלקוחות של צוות ביג סל באמצאות פנייה בכתב דרך האתר לחץ כאן ופנייתך תטופל בשעות הפעילות.

 
מתנות וגאדג'טים בזול
בביג סל תוכלו למצוא מגוון ענק של מתנות וגאדג'טים בזול.
כל הזמן חברת ביג סל ...
[לידיעה המלאה]
נוספה קטגוריה חדשה בשדרת המוצרים
קטגוריות תכשיטי מקרמה מעבודת יד עם אבני סגולה
[לידיעה המלאה]
ביג סל גאה להציג את הכיסויים החדשים של חברת.iface
נוספה קטגוריה חדשה בשדרת המותגים.
כיסויי iface מקוריים למגוון של מכשירים כמו ...
[לידיעה המלאה]
אהבתם את אתר?תנו לנו בלייק לפייסבוק
עם אהבתם את אתר אנחנו מאוד נעריך שתעשו לאתר ביג סל לייק!
תודה רבה.
[לידיעה המלאה]
נוספה תת קטגוריה לתכשיטי מקרמה
צמידי מקרמה מעבודת יד עם אבני סוגלה
כל צמיד נעשה על ידי אומן ויחיד מסוגו ...
[לידיעה המלאה]
ביג סל גאה להציג את שדירת המותגים
נוספו הרבה מוצרים מחברת Silicon power ובקרוב עוד המון מותגים
[לידיעה המלאה]
ביג סל מצטרפת למהפך הסיגריה האלקטרונית
רוצים סיגריה אלקטרונית במחירים מצחיקים ביג סל פתחה קטגוריה חדשה של סיגריה ...
[לידיעה המלאה]
אתר ביג סל נוסף לרישמת אתרי זאפ
ביג סל נוסף לרשימת אתרי זאפ ומתחרה בכל האתרים!ונותן את המחירים הזולים בארץ
[לידיעה המלאה]
נוספו המון מוצרים בקטגורית הגאדג'טים
נוספו המון שלטים גאדג'טים ולייזרים חדשים,מוצרים מגניבים הכל כנסו תראו ותהנו!
[לידיעה המלאה]
רעיונות למוצרים
אתה רוצה מוצר ואין אותו בחנות?
[לידיעה המלאה]
 

גאדג'טים נדירים,פנסי לד,פלסטיישן,אקס בוקס,WII,לייזרים,מתנות מקוריות,אייפון,אייפוד,אייפד,נגנים,אוזניות מגניבים
מסוק על שלט מכונית על שלט הליקופטר על שלט שוענים כיסוי לאייפון מבצעים מחזיקי מפתחות עט לייזר מכונת לייזר 
לייזר ירוק משקפי לייזר power balnce פאוור באלנס שוקר חשמלי מודד דופק פרארי על שלט שעון LED אדידס

 
סליקת כרטיסי אשראי